Jak długo utrzymuje się efekt depilacji pastą cukrową?

Jak długo utrzymuje się efekt depilacji pastą cukrową?

Częstotliwość wizyt w gabinecie kosmetycznym w celu depilacji jest dlatego dostosowywana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na szczęście włoski o długości ok 2mm może usunąć depilacja pastą cukrową. Kalisz jest miastem, gdzie zabieg depilacji pastą cukrową stosowany jest bardzo często i rekomendowany przez link , gdzie fachowa obsługa sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Skuteczność depilacji pastą cukrową

Depilacja przy zastosowaniu pasty cukrowej jest dość trwała. Eksperci z Kalisza zapowiadają, że efekt utrzymuje się do ok. 3-4 tygodni. Oczywiście jest to w pełnie uzależnione od osobistych preferencji każdego klienta. Może się bowiem zdarzyć, że depilowane miejsce wyglądają nieestetycznie już po kilku dniach od zabiegu. Ma to związek z różnicami w fazie wzrostu włosków.

Korzyścią z depilacji pastą cukrową np. w Kaliszu jest możliwość depilacji jednego miejsca wielokrotnie. Jeżeli przed poddaniem się zabiegowi depilacji pasty cukrowej przestrzega się najważniejszych zasad, skuteczność może być znacznie większa. Kosmetyczki w większych miastach np. Kaliszu, by satysfakcja klientów była wysoka.


Comments are closed.