Najpopularniejsze kamienie półszlachetne

Najpopularniejsze kamienie półszlachetne

Firma www.jasper.waw.pl kamienie półszlachetne posiada w swojej ofercie już od bardzo dawna i doskonale zdaje sobie sprawę z ich popularności wśród fanek biżuterii, które nie wyobrażają sobie szkatułki szkatułki bez bransoletek, kolczyków, wisiorków i pierścionków z ulubionymi minerałami. Lista kamieni półszlachetnych zdaje się nie mieć końca i tylko wybitni specjaliści znają niektóre minerały.

Można jednak wyróżnić kilka minerałów cieszących się największą popularnością:

  • Kamienie półszlachetne.

    Agat. Kobiety uwielbiają ten kamień półszlachetny za bogactwo barw. Fantazyjne ułożenie kolorów to oryginalność wybranej biżuterii. Takie dodatki przykuwają uwagę, na dodatek agaty cieszą się popularnością jako amulety.

  • Jaspis. Kolejny minerał występujący w wielu barwach, spotkamy minerały brązowe, żółte, czerwone i zielone. Wiele osób docenia również właściwości lecznicze tego kamienia półszlachetnego, który podobno pomaga nawet w walce z depresją!

  • Malachit. To kolejny minerał o właściwościach leczniczych. Już jego głęboka, zielona barwa uspokaja i wycisza, a podobno noszenie biżuterii może pomóc jeszcze bardziej w uzyskaniu wewnętrznego spokoju

  • Lapis lazuli. Tego rodzaju kamienie półszlachetne swoją niebieską barwą już z daleka przyciągają uwagę. Poczuj pozytywną energię tego minerału!

 


Comments are closed.