Solarium natryskowe – przebieg opalania

Solarium natryskowe – przebieg opalania

 

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda opalanie w solarium natryskowym, dlatego też http://www.sunfxpolska.pl/ postanowiła podzielić się tą wiedzą. W ten sposób coraz więcej osób może sobie uzmysłowić, w czym tkwi fenomen natrysków i opalenizny, która powstaje dzięki nim.

 

 

Solarium natryskowe – o czym trzeba pamiętać przed wizytą?

Nie da się ukryć, że tradycyjne solarium w ogóle nie powinno być przez nas odwiedzane. Inaczej wygląda sytuacja, kiedy chodzi o opalanie natryskowe. Solarium wtedy przestaje zagrażać naszemu zdrowiu i nie musimy w żadnym stopniu się ograniczać. Jedyne co warto zrobić to pamiętać o:

* wykonaniu peelingu skóry,
* oczyszczeniu z różnych kremów, dezodorantów i innych preparatów, którymi smarujemy skórę,
* kobiety nie mogą się tego dnia malować,
* skóra musi być sucha,
ważna jest też depilacja w dniu wcześniejszym,
* nie możemy mieć założonej żadnej biżuterii,
* trzeba zakryć tatuaże,
* warto mieć przygotowane ubranie, które ubierzemy już po opalaniu natryskowym, musi być ono luźne i nie zawierać nylonu, jedwabiu, czy bawełny.

 

 

Jak wygląda proces opalania się w solarium natryskowym?

W solarium będzie czekać na nas urządzenie, które rozprowadzi za pomocą spreju preparat brązujący. Jeśli chodzi o fachowe określenie, to nazywa się on dihydroksyaceton. Cały proces nie trwa dłużej niż 10 minut. Po tym czasie musimy przygotować się na suszenie. Jednak nie trzeba obawiać się, iż wpłynie to niekorzystnie na naszą skórę. Wręcz przeciwnie, gdyż substancja, która wchłania się w skórę, ma właściwości głęboko nawilżające. W ciągu kolejnych godzin nastąpi utrwalanie koloru. Jeśli chcemy cieszyć się opalenizną przez cały rok, musimy powtarzać ten proces co 2 tygodnie.

 


Comments are closed.